• LITÉ EPOXIDOVÉ PODLAHY - Lití nových epoxidových podlah v prostorách s vysokou zátěží, průmyslových objektech ale i v garážích RD, vstupních halách. Provádíme rovněž opravy podlah stávajících, vypraskaný beton, díry, frézování atd.
  • ELEKTROINSTALACE – rozvody NN v domech, bytech , novostavbách, průmyslových komplexech včetně projektů, zapojení, revizí a dokumentace skutečného provedení. Dále pak instalace hromosvodů, anténních systémů, internetových a koaxiálních vedení, zvonků a ostatních telekomunikačních vedení.
  • VODA TOPENÍ PLYN – rozvody vody, topení a plynu v domech, bytech , novostavbách, průmyslových komplexech včetně projektů, zapojení, revizí a dokumentace skutečného provedení. Rovněž jsme schopni zajistit opravy stávajících nefunkčních systému, nebo jejich částí.
  • INŽENÝRSKÉ SÍTĚ – Instalace nových či opravy starých inženýrských sítí uložených v zemi,  zajištění výkopových prací, protlaků pod komunikacemi, tažení v kolektorech a kabelovodech, včetně vyřízení potřebné legislativy. ( Oprava, havárie, nové uložení)
  • STAVBY NA KLÍČ – V rámci spolupráce s širším portfoliem spolehlivých a schopných společností jsme schopni zajistit a garantovat dodání staveb na klíč, včetně stavebních, betonářských, zednických,  tesařských, pokrývačských a klempířských prací.

Novinky

Opravy průmyslových podlah

Provádíme opravy průmyslových podlah a obecně betonových potěrů systémem epoxidových stěrek REMMERS www.remmers.cz. Výhodou je vysoká odolnost a životmost, údržba, zdravotní nezávadnost a flexibilita.  Opravy jsou vhodné zejména pro: - Vydrolený popraskaný povrch převážně betonových...
Celý článek

Lití nových podlah

Provádíme lití nových podlah na bázi epoxidových stěrek REMMERS www.remmers.cz pro průmyslové haly, dílny, drobné provozovny i rodinné domy.  Samozřejmostí je odborná individuální konzultace pro vyjasnění potřeb a představ investora. Výhody epoxidových podlah spouívají zejména v: - Vysoké...
Celý článek